10 Yıla Kadar Hapis İstenen Ezhel Hakkında Karar Çıktı

10 Yıla Kadar Hapis İstenen Ezhel Hakkında Karar Çıktı

Başbakan Açıklama Yaptı 30.000 Suriyeli Oy Kullanacak!
Cumhurbaşkanı Adaylarının Kıraathane Tartışması
Dünya Kupasına Süper Lig’den Kimler Katılıyor

Uyuşturucu madde kullanımına özendirdiği ve uyuşturucu maddenin yaygınlaştırılmasını sağladığı iddiası ile göz altına alınan ve ertesi gün çıkartıldığı mahkeme tarafından ceza evine gönderilen ünlü rapçi Ezhel kendisi için 10 yıla kadar hapis istemiyle yargılanıyordu. Bugün gerçekleştirilen mahkeme sonucunda ünlü rapçi için beraat kararı çıktı. Ünlü rap yıldızı çıkartıldığı ilk duruşmada serbest bırakıldığını hayranlarına twitter hesabından duyurdu.

Sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlar ve söylediği bazı şarkıların dinleyenleri uyuşturucu kullanımına özendirdiği gerekçesiyle tutuklanan ve bir süredir ceza evinde olan Sercan İpekçioğlu hakkında açılan davanın ilk duruşması 19.06.2018 tarihinde görüldü. Mahkeme ilk duruşmada sanığın suç işlemeye kastı olmadığına hükmederek Ezhel’in beraat etmesi yönünde karar verdi.

Sevenleri Yalnız Bırakmadı

Müzik yaptığı camia’da oldukça fazla seveni olan Ezhel çıkarıldığı mahkeme salonunda takipçileri tarafından büyük destek gördü. Ezhele destek olmak için mahkeme salonunun kapısında kararı bekleyen dinleyiciler beraat kararını coşkuyla kutladılar.

2.0
OVERALL SCORE
Editör Puanı
3 user votes x 1.0

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0