Hepsiburada’dan 13.50 TL’ye 2 Sinema Bileti Kampanyası

Sinema biletler, özellikle son zamanlarda çok pahalı olmaya başladı. Özellikle Cinemaximum’a gitmek bizim bütçemizi oldukça zorlamaya başladı. Örneğin iki öğrenci sinemaya gitmek istese, 40 tl sadece sinema biletine ödemek zorunda oluyorlar. Zaten sinemada yiyecek veya içecek almak, özellikle öğrenciler için neredeyse imkansız. Bu yüzden, genel olarak öğrenciler marketten bir şeyler alıyor ve sinemaya gidiyorlar. Ama buna rağmen, bir kişinin arkadaşıyla sinemaya gitmesi ona en az 50 liraya patlıyor. Bu da insanları başka sinemalara yönlendiriyor. Belki bu fiyatlar bazı insanlar için normal olabilir. Ama öğrenci veya düşük bütçeye sahip olan kişiler için oldukça zor.

İşte bütün bunları düşünerek, Hepsiburada sinema bileti kampanyası isimli yazımızı sizlerle paylaşarak, bütçenizi zorlamayacak şekilde ucuz sinema bileti keyfi yaşamanızı sağlayacak bir kampanya bulduk. Bu sinema bileti kampanyası sayesinde, sevdiklerinizle keyifli sinema günleri geçireceksiniz.

Hepsiburada sinema bileti kampanyası şu anda devam ediyor. Üstelik fiyatını duyunca çok şaşıracaksınız. Hepsiburada sinema kampanyasının bilet fiyatı sadece 13.50 tl. Üstelik bu fiyata 2 sinema bileti alacaksınız. Hepsiburada sitesine girip, hepsiburada sembol kampanyasını aratarak, bu muhteşem sinema bileti kampanyasından yararlanabileceksiniz.

  • Haftanın her günü her şehirde geçerlidir.
  • 3D Filmlerde biletler kullanılamaz.
  • Premium salonlarda bilet kullanılamaz.
  • Satın alınan biletler en geç 13.07.2018 tarihine kadar kullanılabilir.

Unutmayın, bu sinema bileti kampanyasını 30 Haziran’a kadar satın alabilirsiniz. Ve alacağınız biletler 1 ay geçerli olacaktır. Şimdi daha fazla kampanya detayı öğrenmek için, aşağıdaki linki tıklayın.

Hepsiburada sinema bileti kampanyası

3.3
OVERALL SCORE
Editör Puanı
2 user votes x 2.5

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0