Sevgiliniz İle Yaptırabileceğiniz 12 Dövme Modeli

Sevgiliniz İle Yaptırabileceğiniz 12 Dövme Modeli

Antalya’da Kamp Yapılacak Yerler

Yaşadığınız o tatsız dünyada ilk kez o tatlı kokuyu hissettiğinizde ve birisine aşık olduğunuz da belkide normalde size çok uzak olacak şeyleri hiç düşünmeden yaparsınız. Birisine aşık olmak, o kadar özel hissettirir ki o kişiyi daima hayatınız da tutmak istersiniz öyle değil mi? Birbiriyle uyumlu dövme modelleri ile, tutkulu sevginizi bütün dünyaya göstermeyi seçebilirsiniz. Dövme yaptırmak son zamanlarda muazzam bir şekilde revaşta olan bir etkinlik, insanlar sayısız farklı sebeplerden dolayı bu çılgınlığı yapmayı tercih edebiliyor. Yine de, sevgiliyi ifade etmek ve romantizmi yaşatabilmek için bu sevimli birbiriyle uyumlu dövme fikirleri aşıklar için oldukça ilgi çekici olabiliyor.

Birbirini Tamamlayan Sevgili Dövmeleri

Gerçek Aşk Çerçevesi Dövme Modeli

Gerçek sevginizi anlatan ve tatlı kokulu çiçeklerle süslenmiş tutkulu bir etikete sahip egzotik çerçeve, belkide sandığından çok daha anlamlı bir dövme modeli olabilir. Resminizdeki resminiz, gerçekten çok romantik bir seçim olabilir.

Söz Dövmesi

Sözlerin koruyucusu, birbirinize verdiğiniz önemli sözleri her daima hatırlamak için bu pembe dövme aslında sözdür. Senin ve sevgilin, çocuklara yaptığınız gibi bir söz vermesi için bu iki küçük parmak, ikinizin de eksik olduğu o tutkulu aşkı size hatırlatmak için çok sevimli.

Satranç Kral ve Kraliçe Dövmesi

Kalbinin kralı ve gülümsemesinin kraliçesi olmak, ikinizin de her zaman inandığı şey değil mi? Öyleyse, herbirinize olan sevginizi tüm dünyaya göstermeye ne dersiniz? Vücudunda bir kraliçe satranç parçası alın ve isterseniz kralın güzel bir alıntı yapmasına izin verin. Ayrıca birbirinizin adını bu özel satranç parçalarıyla birlikte yerleştirebilirsiniz.

Kupa ve Çay Poşeti Dövmesi

Yine enteresan uyumlu bir dövme fikri, karmaşık bir tarz ile ilişkinizi ifade etmek için tasarlanmış bir tasarım. Çay bardağımı dolduracak şey sensin! Çok komik ama hoş geliyor, değil mi? Bardağın boş bir şekilde kullanılamayacağı gibi sen olmadan da bu hayatı yaşayamam. Ne kadar sevimli bir ideoloji!

Kalp Atışı Dövmeleri

İkinizin kalp atışları aynı anda çalışır ve aynı anda durur! Uyumlu bu çift dövmede ana fikir budur, aşk kuşları bu dövmeyi bileklerinde veya belinde veya omuzlarında yada özel sıcaklığını yeniden tanımlayan ayak bileklerine yaptırabilirler.

Sen Güneş ve Ben Ay Dövme Modeli

Biri gecenin sakinliği ve diğer günün parlaklığı olsun ve hayatınız birbiriyle tamamlanıyor. Güneş ve ayınızın basit bir taslağını almaktan ziyade; çevreleyen senaryo ile birlikte bazı renkler denemek de sizin için kesinlikle eğlenceli olacak.

Yapboz Dövme Modeli

Kalbinizin yapbozları onun tarafından çözüldüyse, o zaman iki tane benzersiz bir dövme modeli yaratmak için bu dövme tasarımını yaptırmayı isteyebilirsiniz. Sevgiyi sembolize etmek ve bu bulmacayı sevgilinizin elindeki başka bir parça ile kilitlemek için bir bulmaca parçasının içine şık bir kalp ekleyin.

Yüzük Dövme Modeli

Nikah yüzüğünü parmağınızdan çıkartabilirsiniz, ancak parmağınız eşinizin adıyla dövmeliyse o zaman ortaya kesinlikle çok daha güzel bir şey çıkabilir.

Kral ve Kraliçe Dövme Modeli

İskambil kartları içinde olan kral ve kraliçe, romantik aşk hikayenizi dövmelerle canladırmaya çalışır mı? Parmağını söyle, kralın ve kraliçenin kırmızı kalpleri o parmakların üzerinde o kadar özel hissettirecek ki.

Kanatlı Kalp Dövmeleri

,

Sanatın ve geometrinin mükemmel kullanımı, bu seksi kanatlı kalp dövme tarafından açıkça ifade edilen bir şeydir. Kalbinizin yarısını ellerinize, diğer yarısına da sevgilinizin kanatları onun elinde. Ayrıca kanatlarınızı renklendirebilir ve arka planda hiç bitmeyen güzel bir mavi gökyüzü ekleyebilirsin.

Aşk Kuşları Dövmesi

Birbiri için yaratılan insanlar birbiri için dövme yaptırıyorsa bu muhteşem vücut sanatı dövmesini kullanabilirler. Bir diğeri olmadan hiç bir şey anlam ifade etmeyecek olan aşk kuşları aynı salıncakta oturmaktan zevk alan minik sevimli canlılardır.

Carl – Ellie Dövmesi

Carl ve Ellie birbirini sizin gibi seven romantik aşk hikayeleri içerek güzel bir animasyon filminden alıntı olan birer karakterdir. Cennetteki bir yerde sevmeyi dilediyseniz, filmin bu sevimli karakterleri sizin aşk hikayenizde gerçekten güzel bir yer edinebilir.

2.6
OVERALL SCORE
Editör Puanı
4 user votes x 2.0

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0